Туалетное мыло РЕМОЛАН от выпадения и для выращивания волос, профилактики облысения, от перхоти и себореи, для устранения седины и профилактики появления седых волос.

logo for site-en

Mydło toaletowe do usuwania siwizny oraz dla profilaktyki pojawienia się siwych włosów(dla kobiet).

 

Mydło do usuwania siwizny oraz dla profilaktyki pojawienia się siwych włosów REMOLANTM jest zalecane do stosowania przez Paniw z przedwczesnym posiwieniem, wczesnym posiwieniem w młodym wieku oraz siwizną wiekową.

W przypadku długotrwałego stosowania (nie mniej niż w ciągu 3-4 miesięcy) aktywizuje się cyrkulacja krwi w skórze głowy, wzmacnia się struktura cebulek włosów, w wyniku czego cebulki dostają pełnowartościowe pożywienie. W procesie regeneracji cebulek włosów wznawia się dopływ melaniny - substancji, odnawiającej naturalny kolor Pana włosów. Przyśpiesza się wzrost włosów i poprawia się ich struktura. Włosy wracają do naturalnej piękności, stają się zdrowsze, elastyczne, powraca naturalny kolor włosów. Dobrze oczyszcza skórę głowy, normalizuje się wydzielanie gruczołów łojowych i potowych.

Stosowane się w celu profilaktyki przed pojawianiem się siwych włosów, w początkowych stadiach siwienia. Mydło toaletowe do usuwania siwizny oraz dla profilaktyki pojawienia się siwych włosów REMOLANTM jest stosowane dla wszystkich typów włosów w każdym wieku.

W przypadku mocnego posiwienia należy korzystać ze środka do usuwania siwizny, dla profilaktyki pojawienia się siwych włosów oraz odnawiania naturalnego koloru włosów REMOLANTM.

Mydlo wytwjrdzone ze stosowaniem środku do usuwania siwizny, profilaktyki pojawienia się siwych włosów oraz odnawiania naturalnego koloru włosów REMOLANTM (dla kobiet) zgodnie z TU U 24.5-1960505136-006:2006. Tłuszcz naturalny wyższego gatunku, olej kokosowy, gliceryna, plastyfikator, antyoksydant. Nie zawiera konserwantów, dodatków łożyskowych i sztucznych, nie powoduje uczulenia, podrażnienia skóry oraz innych reakcji niepożądanych.

Sposób stosowania: rozprowadzić na włosy głowy, wspienić oraz w ciągu 3-4 minut lekko wymasować skórę głowy. Zmyć mydło ciepłą wodą. Powtórzyć procedurę 1-2 razy. W celu zmniejszenia szorstkości włosów oraz zmiękczenia włosów po stosowaniu mydła można stosować szampony, balsamy oraz środki do przepłukiwania włosów. Pożądane jest korzystanie z mydła z interwałem 1-2 dni.

Na początku korzystania z mydła toaletowego do usuwania siwizny oraz dla profilaktyki pojawiania się siwych włosów REMOLANTM, w ciągu pierwszych 2-3-ech miesięcy, odbywa się oczyszczanie skóry głowy (peeling), co może doprowadzić do podwyższonego powstania oraz złuszczania się łupieży (nabłonku skóry głowy). Z czasem skóra głowy oczyszcza się usuwa się łuszczyca, znika łupież, łojotok i skóra głowy staje się czysta, przyśpieszany jest wzrost włosów.

Termin ważności przed początkiem korzystania - 24 miesiące.

 

shtrih-milo-sedina-wТУ У 24.5-1960505136-004-2002

Wniosek państwowej ekspertyzy sanitarno-epidemiologicznej:

05.03.02-04/58373 z dnia 21.11.2007, jest zalecane do stosowania, bezpieczne dla zdrowia.

Nominalna masa 100 g.